Zasięg działania

Pompy ciepła Pruszków montaż instalacja serwis

Zimą każdy budynek potrzebuje ogrzewania. Niestety przy obecnych cenach energii i surowców energetycznych wiele osób decyduje się na to, żeby jakoś „przezimować” w lekkim niedogrzaniu. Istnieją jednak rozwiązania technologiczne, które pozwalają wybrnąć z tego problemu. Nie trzeba ani oszczędzać, przebywając w zbyt chłodnych pomieszczeniach, ani płacić ogromnych kwot za ogrzanie budynku… jeśli ma się w nim zainstalowaną nowoczesną pompę ciepła! Dostarczaniem i montażem pomp ciepła w Pruszkowie i okolicach zajmuje się nasza firma. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług i produktów.

Powietrzne pompy ciepła Pruszków

Oferowane przez nas powietrzne pompy ciepła mogą świetnie sprawdzić się jako podstawowe lub dodatkowe źródło ciepła w budynkach. Sposób ogrzewania budynków należy dostosować do ich charakterystyki: wielkości, konstrukcji, sposobu i poziomu docieplenia, przeznaczenia (budynki mieszkalne, przemysłowe, komercyjne). Powietrzne pompy ciepła mogą zapewnić odpowiednią ilość energii niewielkim budynkom mieszkalnym lub wspomagać systemy grzewcze w większych obiektach. Na pewno ich dużą zaletą jest fakt, że nie trzeba wykonywać żadnych prac ziemnych wokół budynku, a zatem nie jest potrzebny dostęp do rozległego terenu.

Jeśli interesuje Cię oferta powietrznych pomp ciepła w Pruszkowie, skontaktuj się z naszą firmą Oferujemy modele dostosowane do potrzeb różnych budynków, a także całościową obsługę inwestycji – transport, montaż i pomoc w ubieganiu się o dofinansowania.

Montaż pomp ciepła Pruszków

Wiele osób potwierdza, że montaż pomp ciepła pozwolił im znacząco obniżyć koszty ogrzewania. Inwestycja zwraca się stosunkowo szybko, zwłaszcza jeśli jest dofinansowana ze środków publicznych. Montaż pompy ciepła w w Pruszkowie można zorganizować bardzo sprawnie. Wystarczy zamówić wybrany model pompy ciepła, a nasza firma zajmie się realizacją inwestycji. Służymy też fachową poradą w wyborze odpowiedniego dla danego budynku urządzenia.

Serwis pomp powietrznych Pruszków

Dzięki usługom serwisowym, które również realizujemy w Pruszkowie, użytkownicy pomp ciepła mogą odpowiednio dbać o ich sprawne i bezpieczne działanie. Robimy przeglądy techniczne, naprawy, wymianę zepsutych lub zużytych części. Serwis pomp powietrznych pozwala wydłużyć żywotność i utrzymać wysoką wydajność pomp ciepła.

Instalacja pompy powietrznej Pruszków

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem i instalacją pompy powietrznej, to chętnie pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Jest do duża i kosztowna inwestycja, więc nic dziwnego, że chcesz podejść do tego z ostrożnością i rozsądkiem. Nawet jeśli nie znasz się na technologii grzewczej, możesz podjąć bardzo trafną decyzję, opierając się na naszej fachowej wiedzy i doświadczeniu. Świadczymy usługi instalacji pomp powietrznych zarówno w Pruszkowie, jak i w całym regionie, więc możesz się z nami skontaktować niezależnie od miejsca zamieszkania.

Pompy ciepła Mitsubishi HEAVY Pruszków

Jedną z najlepszych marek jeśli chodzi o pompy ciepła jest obecnie Mitsubishi HEAVY. Wszystkie modele tej marki spełniają oczekiwania użytkowników, działając wydajnie, bezpiecznie i sprawnie. Wysoka jakość wykonania, łatwa obsługa, doskonałe parametry grzewcze – to właśnie oferują pompy ciepła Mitsubishi HEAVY. W Pruszkowie możesz bez problemu zamówić zarówno te, jak i inne produkty z kategorii pomp powietrznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami – zapraszamy!