Zasięg działania

Pompy ciepła Warszawa Bemowo montaż instalacja serwis

Wszystkie technologie prędzej czy później stają się przestarzałe i zostają zastąpione przez nowe – bardziej wydajne, lepiej dopracowane, bezpieczniejsze. Dotyczy to również technologii grzewczych. Obecnie nie inwestuje się już w kominki, piece czy kotły, skoro na rynku pojawiły się pompy ciepła. Są to urządzenia znacznie bardziej praktyczne, ekologiczne i oszczędne, a przy tym niezwykle funkcjonalne. Dzięki pompom ciepła można ogrzewać różne budynki, zmniejszając koszty i ograniczając własną pracę. Pompy ciepła działają właściwie bezobsługowo, a jedyne, do czego potrzebny jest użytkownik, to ich montaż, serwis i ewentualne zmiany ustawień działania.

Jeśli chcesz zainwestować w pompy ciepła w Warszawie – na Bemowie lub w innej dzielnicy – nasza firma chętnie podejmie zlecenie. Zajmujemy się instalacją i serwisem pomp ciepła. Dostarczamy urządzenia najlepszych producentów, między innymi pompy ciepła Mitsubishi HEAVY. Poznaj naszą ofertę i skorzystaj z naszych usług w Warszawie i okolicach.

Powietrzne pompy ciepła Warszawa Bemowo

Nowoczesne powietrzne pompy ciepła znajdują zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach o charakterze komercyjnym czy przemysłowym. Do instalacji pompy powietrznej nie trzeba rozległego terenu. Jej wydajność pozwala zaspokoić potrzeby cieplne budynków o zróżnicowanych rozmiarach i przeznaczeniu. Wystarczy dobrać odpowiedni model powietrznej pompy ciepła i można będzie nią całkowicie lub częściowo zastąpić inne źródła ciepła w budynku. Instalację powietrznych pomp ciepła oferujemy mieszkańcom Bemowa i całej Warszawy.

Montaż pomp ciepła Warszawa Bemowo

Za każdym razem montaż pomp ciepła jest poprzedzony audytem energetycznym, który pozwala określić zapotrzebowanie cieplne budynku, stopień utraty ciepła, rodzaj i stan instalacji grzewczych i instalacji ciepłej wody użytkowej. Na tej podstawie podejmuje się decyzję, jaką pompę ciepła wybrać oraz w jaki sposób dostosować i zmodernizować dotychczasowe instalacje. Termomodernizacja budynku przekłada się na niższe koszty ogrzewania, ponieważ zużywa się mniej energii. Dlatego poza montażem pomp ciepła warto postawić też na docieplenia ścian i dachu oraz wymianę lub uszczelnienie okien i drzwi. Wszystkie te usługi można bez problemu zamówić w Warszawie na Bemowie. Nasza firma może się natomiast zająć systemem grzewczym oraz montażem pompy ciepła o optymalnej mocy.

Serwis pomp powietrznych Warszawa Bemowo

Po instalacji użytkownik nie pozostaje z urządzeniem sam. Oferujemy serwis pomp powietrznych:

  • naprawy,
  • dostosowywanie parametrów działania,
  • przeglądy techniczne,
  • wymiana części eksploatacyjnych.

Jeśli potrzebujesz, aby Twoją pompą ciepła zajęli się fachowcy, skontaktuj się z nami. Działamy zarówno na Bemowie, jak i w innych częściach Warszawy, a także w okolicznych miejscowościach.

Instalacja pompy powietrznej Warszawa Bemowo

Co da Ci instalacja pompy powietrznej?

  • wygodę i łatwe użytkowanie – precyzyjne zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach,
  • oszczędność – niższe koszty ogrzewania,
  • możliwość korzystania z odnawialnych źródeł energii – korzyści ekologiczne,
  • opcję uzyskania dofinansowania do termomodernizacji budynku.

Pompy ciepła Mitsubishi HEAVY Warszawa Bemowo

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług na Bemowie i w całej Warszawie. Oferujemy między innymi wysokiej klasy pompy ciepła Mitsubishi HEAVY, które są jednym z najchętniej wybieranych obecnie produktów. Dowiedz się o nich więcej, kontaktując się z naszą firmą – zapraszamy!