Zasięg działania

Pompy ciepła Warszawa Praga Północ montaż instalacja serwis

O pompach ciepła słyszał chyba już każdy, jednak nie każdy wie, jak wiele zalet niesie ze sobą zdecydowanie się na to rozwiązanie. To przyjazna środowisku alternatywa dla standardowego ogrzewania domu, która sprawnie zwraca koszta inwestycji i znacząco potrafi zmniejszyć rachunki za ogrzewanie. W okolicy Warszawy Pragi Północ usługi montażu, instalacji i serwisu pomp ciepła oferuje niezawodna firma KLIMA-PREMIUM, dla której wspomniane ekologiczne ogrzewanie nie ma żadnych tajemnic!

Powietrze pompy ciepła Warszawa Praga Północ

Korzystanie z pompy ciepła jest w pełni satysfakcjonujące. To instalacja grzewcza przyjazna dla środowiska i dostarcza mnóstwo ciepła. Jej działanie także nie jest skomplikowane. Pompy ciepła przepompowują ciepło ze środowiska naturalnego (powietrza lub gruntu) do wnętrza domu za pomocą dwóch wymienników wypełnionych specjalnym płynem. Płyn krążący w wymienniku znajdującym się poza budynkiem ma początkową temperaturę niższą od otoczenia, dlatego jest w stanie chłonąć ciepło, które w pompie zostaje oddane cieczy krążącej w wymienniku grzewczym wewnątrz domu.

Montaż pomp ciepła Warszawa Praga Północ

Dlaczego warto zdecydować się na montaż ciepła dla swojej inwestycji w Pradze Północ? Pompy ciepła posiadają wiele zalet, wśród których można wymienić wspomnianą już ekologiczność, gdyż nie emitują zanieczyszczeń i nie potrzebują paliwa, ale zalet jest znacznie więcej. Urządzenia grzewcze tego typu są także oszczędne (ciepło pobierają z otoczenia), proste w montażu, działają cicho i inteligentne – potrafią dopasować wydajność do zapotrzebowania na energię cieplną. A to wciąż nie wszystko – są również praktyczne i uniwersalne, gdyż można je postawić w dowolnym miejscu w domu!

Serwis pomp powietrznych Warszawa Praga Północ

Serwis pomp powietrznych jest niezbędny, aby działały one prawidłowo – tak jak w przypadku każdych innych urządzeń grzewczych, regularna kontrola jest tu konieczna. Przyczynia się ona nie tylko do bezpiecznego i wydajnego użytkowania, ale i ma szansę na przedłużenie żywotności pompy ciepła. Nie jest raczej tajemnicą, że łatwiej naprawić drobne uszkodzenie niż dużą awarię. Bo choć pompy ciepła działają zazwyczaj niezawodnie, wypadków nie można całkiem wykluczyć.

Instalacja pompy powietrznej Warszawa Praga Północ

Instalacją pompy powietrznej na terenie Warszawy Pragi Północ zajmuje się firma KLIMA-PREMIUM. Posiada ona doświadczonych i wykwalifikowanych w tym zakresie pracowników, dzięki czemu bez obaw możesz powierzyć im instalację pompy powietrznej dla swojego budynku. Dlaczego warto? Wszystkie argumenty znajdziecie powyżej! Jednak dodamy od siebie, że pompy ciepła to innowacyjna i oszczędna alternatywa dla tradycyjnych urządzeń grzewczych wykorzystujących paliwa takie jak węgiel, czy gaz.

Pompy ciepła Mitsubishi HEAVY Warszawa Praga Północ

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą odnośnie pomp ciepła firmy KLIMA-PREMIUM. Pompy ciepła tej firmy spełniają warunki programu „Czyste powietrze” – warto tu zwrócić uwagę choćby na urządzenia marki Mitsubishi Heavy Industries. W przypadku pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu!