Zasięg działania

Pompy ciepła Warszawa Praga Południe montaż instalacja serwis

Szukasz serwisu pomp ciepła w swojej okolicy? Chcesz wykonać przegląd techniczny albo planujesz instalację pompy ciepła? Nasza firma działa w całej Warszawie, w tym również w dzielnicy Praga Południe. Pompy ciepła nie tylko naprawiamy, ale także dostarczamy na miejsce inwestycji i montujemy. Skorzystaj z naszych kompleksowych usług – zapraszamy do kontaktu!

Powietrzne pompy ciepła Warszawa Praga Południe

Chcesz zainstalować w swoim budynku powietrzne pompy ciepła? To z pewnością dobra decyzja, ponieważ dzięki tym urządzeniom dużo oszczędza się na ogrzewaniu. Warto wymieniać stare systemy grzewcze na bardziej nowoczesne, które nie tylko odciążają kieszeń, ale także są przyjazne środowisku. Powietrzne pompy ciepła to świetne rozwiązanie dla niedużych obiektów z ograniczonym obszarem wokół. Do ich montażu nie trzeba wykonywać prac ziemnych, co sprawia, że inwestycja jest stosunkowo łatwa i szybka.

Montaż pomp ciepła Warszawa Praga Południe

Montaż pomp ciepła to nasza specjalność. Zanim jednak dowieziemy i zamontujemy pompę w Twoim budynku na Pradze Południe, trzeba ją odpowiednio dobrać. Na podstawie zapotrzebowania cieplnego budynku oraz jego cech konstrukcyjnych (np. parametrów termoizolacyjności, metrażu, surowca, z którego jest wykonany) dobieramy moc pompy ciepła, która zaspokoi potrzeby mieszkańców. Potem czas na montaż i dostosowanie systemu c.o. do nowego urządzenia grzewczego. Wszystkim zajmiemy się od początku do końca w ramach naszych usług.

Serwis pomp powietrznych Warszawa Praga Południe

Każde urządzenie niekiedy ulega awarii lub konieczna jest wymiana części eksploatacyjnych. W takich sytuacjach trzeba wezwać serwis pomp powietrznych (lub ogólnie serwis pomp ciepła/urządzeń grzewczych). Realizujemy takie usługi w Warszawie – na Pradze Południe oraz w innych dzielnicach:

  • naprawiamy,
  • wymieniamy części,
  • robimy przeglądy techniczne,
  • pomagamy w przypadku wątpliwości co do zasad użytkowania lub bezpieczeństwa.

Pompy ciepła są urządzeniami praktycznie bezobsługowymi. Warto jednak wiedzieć, jak dostosowywać parametry ich działania do własnych potrzeb oraz co robić, gdy pojawiają się jakiekolwiek nieprawidłowości. W każdej awaryjnej sytuacji zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy sprawnie i skutecznie!

Instalacja pompy powietrznej Warszawa Praga Południe

Po instalacji pompy powietrznej lub innej pompy ciepła nie zostajesz sam ze swoją nową inwestycją. Wciąż możesz korzystać z naszych usług doradczych i serwisowych. Instalacja pompy powietrznej to pierwszy krok do tego, aby oszczędzić na ogrzewaniu budynku i podgrzewaniu wody użytkowej. Koszty zakupu i instalacji pompy zwracają się szybko, zwłaszcza jeśli korzysta się z dostępnych dotacji. O wszystkich szczegółach chętnie poinformujemy zgłaszających się do nas klientów z Pragi Południe, innych dzielnic Warszawy, jak i miejscowości położonych w pobliżu.

Pompy ciepła Mitsubishi HEAVY Warszawa Praga Południe

W szczególności polecamy inwestycję w pompy ciepła Mitsubishi HEAVY. Z doświadczenia naszych dotychczasowych klientów wynika, że są to urządzenia bardzo wydajne, proste w obsłudze i niezawodne. Jeśli odpowiednio dobierze się moc urządzenia do budynku, to może być to urządzenie grzewcze, które całkowicie zaspokoi jego zapotrzebowanie na ciepło. Niekiedy pompy powietrzne są instalowane jako urządzenie pomocnicze dla innego źródła ciepła. Niezależnie od rodzaju inwestycji, można się zgłaszać do naszej firmy. Wykonamy niezbędne wyliczenia i projekt. Zrealizujemy inwestycję, która szybko przyniesie korzyści finansowe i ekologiczne. Zapraszamy!