Zasięg działania

Pompy ciepła Warszawa Ursus montaż serwis

Pompy ciepła to ekologiczne i ekonomiczne urządzenia grzewcze, które pozyskują energię ze środowiska naturalnego. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na jej montaż – doskonale współpracują one z instalacją centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a i oferują naprawdę dużo energii – nawet 75% – co znacząco zmniejsza rachunki. To także możliwość zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do środowiska, a więc rozwiązanie bardzo ekologiczne! Jeśli szukasz kogoś w Warszawie Ursus kto zajmuje się profesjonalnym montażem pompy ciepła oraz jej serwisem – koniecznie zapoznaj się z ofertą KLIMA PREMIUM!

Powietrzne pompy ciepła Warszawa Ursus

Powietrzne pompy ciepła są skierowane dla osób, które pragną zmienić sposób ogrzewania domu, ale nie chcą ponosić znacznych kosztów inwestycyjnych związanych z wykonaniem dodatkowych odwiertów czy rozkopów. Montaż powietrznych pomp ciepła odbywa się bez wykorzystywania sprzętu do prac ziemnych, dzięki czemu przebiega szybko i taniej niż w przypadku innych pomp ciepła. To rozwiązanie bez żadnych spalin, wykorzystując jedynie zasoby naturalne – inną zaletą takich pomp jest ich bezobsługowość. KLIMA PREMIUM w swojej ofercie posiada atrakcyjne modele pomp ciepła – warto więc do niej zajrzeć!

Montaż pomp ciepła Warszawa Ursus

Jak wspomnieliśmy powyżej, montaż pomp ciepła powietrznych jest prosty i nie wymaga dużych nakładów oszczędności. Jej budowę – oraz przebieg montażu i działania – można podzielić na trzy etapy-elementy:
– jednostkę zewnętrzną, która przenosi energię z powietrza do systemu ogrzewania domu i ogrzewacza ciepłej wody użytkowej;
– podgrzewacz CWU, który podgrzewa i magazynuje wodę na potrzeby użytkowe (im więcej osób zamieszkuje dom, tym większa pojemność zbiornika);
– zasobnik buforowy – czyli po prostu magazyn energii.
Montażem takich pomp ciepła na terenie Warszawy Ursus zajmuje się firma KLIMA PREMIUM.

Serwis pomp powietrznych Warszawa Ursus

Rzadko się zdarza, aby powietrze pompy ciepła przestały współpracować, jednak awarii może ulec każdy sprzęt. Ustrzec przed tym może regularny serwis pomp ciepła, oferowany przez wielu specjalistów. KLIMA PREMIUM zajmuje się fachowym przeglądem i serwisowaniem powietrznych pomp ciepła, a także ich naprawą – a także poprawą wydajności. Warto dodać, że systematyczny przegląd urządzeń grzewczych to sposób na uniknięcie kosztownych uszkodzeń – niekiedy malutki problem może wszak przerodzić się w coś większego!

Instalacja pompy powietrznej Warszawa Ursus

KLIMA PREMIUM zajmuje się także instalacją pompy ciepła powietrznej. Taka instalacja przebiega szybko i bez kosztownych prac – wszak nie trzeba tutaj czynić żadnych rozkopów czy odwiertów. Doświadczeni pracownicy doskonale znają się na rzeczy i wiedzą, jak zainstalować pompę ciepła, aby pracowała wydajnie i w pełni spełniła potrzeby oraz oczekiwania mieszkańców. Świadczy o tym wieloletnie doświadczenie firmy oraz wielkie grono zadowolonych klientów!

Pompy ciepła mitsubishi HEAVY Warszawa Ursus

W ofercie KLIMA PREMIUM nie brakuje atrakcyjnych pomp ciepła znanych marek – m.in. Mitsubishi HEAVY. Jeśli szukasz niezawodnej firmy w Warszawie Ursus, od której zakupisz atrakcyjny model pompy ciepła oraz podejmie się montażu, a w późniejszym okresie serwisowania danego urządzenia grzewczego – zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!