Zasięg działania

Serwis klimatyzacji Warszawa Praga Południe Mitsubishi Fujitsu Kaisai

Lato każdemu daje w kość – okres największych upałów ciężko wyobrazić sobie bez obecności klimatyzacji, które będzie przynosiła ukojenie od wszechobecnego gorąca. Aby jednak działała ona poprawnie i – przede wszystkim – bezpiecznie dla naszego zdrowia, musi przechodzić ona regularny serwis. Jeśli zauważymy, że wydajność naszej klimatyzacji spadła, zaczęła wydawać dziwny dźwięk lub zaniepokoiło nas coś innego – warto zadzwonić do specjalistów od serwisu i naprawy takich urządzeń. Na terenie Warszawy Pragi Południe oraz okolicy takie usługi świadczy firma KLIMA-PREMIUM, która potrafi zreperować klimatyzacje wielu znanych i chętnie wybieranych marek – jak choćby Mitsubishi, Fujitsu czy LG.

Naprawa klimatyzacji Warszawa Praga Południe

Czasem możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, że nasza klimatyzacja wymaga naprawy. Ot, delikatny, nieprzeszkadzający hałas lub odrobinę mniejsza wydajność. Warto jednak zareagować nawet przy takich drobnych problemach, bo ich lekceważenie może doprowadzić do poważnej awarii, a co za tym idzie – kosztownych konsekwencji. Czasami wystarczy wymienić jakiś drobny element, aby nasza klimatyzacja wróciła do pełni świetności. Właśnie dlatego warto poddawać to urządzenie systematycznym serwisom, które mogą zlikwidować nawet drobną usterkę przed jej powstaniem – i tym samym zadbać znacząco o żywotność naszej klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji Warszawa Praga Południe

Serwisowanie klimatyzacji to nie tylko możliwość uchronienia się od poważnej awarii, ale i często wymóg zapisany w gwarancji urządzenia. W takim wypadku można stracić wsparcie od producenta i ponieść duże koszty naprawy. Ale to zaledwie jedyna z wad, choć wielu to właśnie te finansowe kwestie mobilizują do serwisowania klimatyzacji. W nieserwisowanym urządzeniu mogą gromadzić się grzyby, bakterie oraz inne drobnoustroje, które sprawią, że powietrze w naszym mieszkaniu może stać się szkodliwe dla naszego zdrowia. Regularna wymiana filtru w klimatyzacji oraz jej kontrola jest więc bardzo istotna także dla naszego życia. KLIMA-PREMIUM oferuje pełną usługę serwisowania klimatyzacji, obejmującą między innymi: oczyszczanie filtrów oraz wentylatorów klimatyzatora, dezynfekcję oraz odgrzybianie parownika, kontrolę szczelności układu chłodniczego (również uzupełnienie poziom płynu chłodniczego), kontrolę poprawności funkcji klimatyzatora oraz kontrolę zgodności parametrów układu chłodniczego.

Serwis i naprawa klimatyzacji MITSUBISHI
Serwis i naprawa klimatyzacji MITSUBISHI HEAVY
Serwis i naprawa klimatyzacji FUJITSU
Serwis i naprawa klimatyzacji KAISAI
Serwis i naprawa klimatyzacji LG
Serwis i naprawa klimatyzacji MIDEA
Serwis i naprawa klimatyzacji DAIKIN
Serwis i naprawa klimatyzacji ROTENSO
Serwis i naprawa klimatyzacji GREE
Serwis i naprawa klimatyzacji MITSUBISHI ELECTRIC
Serwis i naprawa klimatyzacji GENERAL
Serwis i naprawa klimatyzacji SINCLAIR

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą KLIMA-PREMIUM! Nasza firma perfekcyjnie zadba o Twoją klimatyzację w Warszawie, sprawnie ją naprawiając i serwując. W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu!